Obec Kyje

Oficiální stránky obce Kyje u Jičína

Upozornění na splatnost poplatku za odpady za rok 2017 a upozornění na neakceptovatelné používání kontejnerů na odpadky.

Úřad / Úřední deska / Upozornění na splatnost poplatku za odpady za rok 2017 a upozornění na neakceptovatelné používání kontejnerů na odpadky.
vyvěšeno 12.04.2017 sejmuto 31.12.2017

Poplatníky jsou fyzické osoby přihlášené k trvalému pobytu (200,-Kč). Slevu mají děti do 10-ti let a důchodci nad 70 let (50%). Poplatníky jsou také fyzické osoby, které mají ve vlastnictví dům nebo chatu, kde není hlášena žádná osoba k trvalému pobytu. V tomto případě je poplatek za objekt 200,- Kč. Veškeré informace jsou k dispozici ve vyhlášce na elektronické úřední desce. Splatnost poplatku je 31. května a to a) v době pokladních hodin viz. úřední deska a nebo převodem na účet obce, kde je nutné do popisu platby uvést číslo popisné tj. např. "Kyje 49" , aby mohla být platba identifikována.
Prosíme všechny občany, aby nezneužívali kontejnery na odpadky k odkládání starých předmětů, stavebních materiálů a dalšího odpadu, který nepatří do kontejnerů na odpadky!!, ale do tříděného odpadu a nebo do sběrného dvora. Ostatní, občané, kteří se chovají dle pravidel, pak nemají možnost využívat kontejnery na odpadky k účelu, ke kterému jsou určené.

Zpět na výpis položek obeckyje.cz/d/gspq?archived=1